SharePoint Connector (1.0.6) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Add
ro: Adaugă

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Host
ro: Gazdă

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Mapping
ro: Mapare

en: Keys
ro: Chei

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: @label fields
ro: Câmpuri @label
