SharePoint Connector (1.0.6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Add
sk: Pridať

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Webform
sk: Webformulár

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Keys
sk: Kľúče
