SharePoint Connector (1.0.6) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Mapping
ur: میپنگ
