SharePoint Connector (1.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Add
eu: Gehitu

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Keys
eu: Giltzak
