SharePoint Connector (1.0.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Add
fr: Ajouter

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Host
fr: Hôte

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Keys
fr: Clés

en: Connection
fr: Connexion

en: Connection Type
fr: Type de connexion

en: @label fields
fr: Champs @label
