SharePoint Integration (1.1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Download
af: Laai af

en: Size
af: Grootte

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Created
af: Geskep
