SharePoint Integration (1.1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
