SharePoint Integration (1.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Description
ar: الوصف

en: Download
ar: تحميل

en: Size
ar: الحجم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Copy
ar: نسخ

en: Upgrade Now
ar: قم بالترقية الآن
