SharePoint Integration (1.1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Download
ast: Baxar

en: Size
ast: Tamañu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: N/A
ast: N/D
