SharePoint Integration (1.1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Size
az: Ölçü

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Created
az: Yaradıldı

en: N/A
az: Yox

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Copy
az: Köçür
