SharePoint Integration (1.1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Size
be: Памер

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: N/A
be: Не даступна

en: Copy
be: Калькаваць
