SharePoint Integration (1.1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Download
bg: Свали

en: Size
bg: Размер

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено
