SharePoint Integration (1.1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Size
bn: সাইজ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
