SharePoint Integration (1.1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས
