SharePoint Integration (1.1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Created
bs: Kreiran
