SharePoint Integration (1.1.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Download
ca: Baixa

en: Size
ca: Mida

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: N/A
ca: No aplica

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Changed
ca: Canviat

en: Copy
ca: Copia

en: Connection
ca: Connexió

en: View node
ca: Mostra el node
