SharePoint Integration (1.1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Download
cs: Stáhnout

en: Size
cs: Velikost

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Changed
cs: Změněno

en: Copy
cs: Kopírovat
