SharePoint Integration (1.1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Size
cy: Maint

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
