SharePoint Integration (1.1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Download
da: Hent

en: Size
da: Størrelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Changed
da: Ændret

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Copy
da: Kopier

en: Edit node
da: Redigér indholdselement
