SharePoint Integration (1.1.0) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Description
de: Beschreibung

en: Download
de: Herunterladen

en: Size
de: Größe

en: Settings
de: Einstellungen

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: N/A
de: n. v.

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: View Details
de: Details anzeigen

en: Changed
de: Geändert

en: Item Type
de: Artikeltyp

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: Copy
de: Kopieren

en: Edit node
de: Beitrag bearbeiten

en: Web URL
de: Web-URL

en: Application ID
de: Anwendungs-ID

en: Connection
de: Verbindung

en: Parent Item
de: Elternelement

en: Last Modified
de: Zuletzt geändert

en: Download Link
de: Link zum Herunterladen

en: Related Products
de: Verwandte Produkte

en: View node
de: Inhalt anzeigen

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?

en: Upgrade Plan
de: Upgrade-Plan

en: Drive ID
de: Drive-ID

en: Upgrade Now
de: Jetzt upgraden
