SharePoint Integration (1.1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
