SharePoint Integration (1.1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Download
el: Λήψη

en: Size
el: Μέγεθος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής
