SharePoint Integration (1.1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Size
eo: Grandeco

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita
