SharePoint Integration (1.1.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Download
es: Descargar

en: Size
es: Tamaño

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: N/A
es: N/D

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Changed
es: Modificado

en: Test connection
es: Probar conexión

en: Copy
es: Copiar

en: Edit node
es: Editar nodo

en: Web URL
es: URL de la web

en: Application ID
es: ID de aplicación

en: View node
es: Ver nodo
