SharePoint Integration (1.1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Size
et: Suurus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: N/A
et: Puudub

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Changed
et: Muudetud

en: Copy
et: Kopeeri
