SharePoint Integration (1.1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Download
eu: Deskargatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Edit node
eu: Nodoa editatu
