SharePoint Integration (1.1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Download
fi: Lataa

en: Size
fi: Koko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Copy
fi: Kopioi

en: Edit node
fi: Muokkaa solmua
