SharePoint Integration (1.1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha
