SharePoint Integration (1.1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Size
fr: Taille

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Changed
fr: Modifié

en: Item Type
fr: Type d'élément

en: Copy
fr: Copier

en: Edit node
fr: Modifier le nœud

en: Web URL
fr: URL Web

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Connection
fr: Connexion

en: Parent Item
fr: Élément parent

en: Download Link
fr: Lien de téléchargement

en: View node
fr: Voir le nœud

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
