SharePoint Integration (1.1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Download
gl: Descargar

en: Size
gl: Tamaño

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: N/A
gl: N/D

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Changed
gl: Cambiado

en: Copy
gl: Copiar
