SharePoint Integration (1.1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Size
gu: માપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Changed
gu: બદલ્યું
