SharePoint Integration (1.1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Download
he: הורדה

en: Size
he: גודל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: N/A
he: -ללא-

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Changed
he: השתנה

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Copy
he: העתק

en: Edit node
he: עריכת פריט תוכן (node)
