SharePoint Integration (1.1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Size
hi: आकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: N/A
hi: एन / ए

en: Changed
hi: बदल गया

en: Copy
hi: प्रतिलिपि
