SharePoint Integration (1.1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Size
hr: Veličina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: N/A
hr: N/D
