SharePoint Integration (1.1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Changed
ht: Chanje
