SharePoint Integration (1.1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Download
hu: Letölt

en: Size
hu: Méret

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Changed
hu: Módosítva

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Copy
hu: Másolás

en: Edit node
hu: Tartalom szerkesztése

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Related Products
hu: Kapcsolódó termékek

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
