SharePoint Integration (1.1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Size
hy: Չափ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
