SharePoint Integration (1.1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Download
id: Unduh

en: Size
id: Ukuran

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: N/A
id: T/T

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Changed
id: Berubah

en: Copy
id: Salin
