SharePoint Integration (1.1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Download
is: Hala niður

en: Size
is: Stærð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: N/A
is: Á ekki við

en: Phone number
is: Símanúmer
