SharePoint Integration (1.1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Size
it: Dimensione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: N/A
it: N/D

en: Phone number
it: Telefono

en: Changed
it: Modificato

en: Copy
it: Copia

en: Application ID
it: ID applicazione
