SharePoint Integration (1.1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Download
ja: ダウンロード

en: Size
ja: サイズ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Changed
ja: 変更済

en: Copy
ja: コピー

en: Edit node
ja: ノードを編集

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: How can we help you?
ja: お手伝いしましょうか？
