SharePoint Integration (1.1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Download
jv: Undhuh

en: Size
jv: Ukuran

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Created
jv: Digawé
