SharePoint Integration (1.1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია
