SharePoint Integration (1.1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Download
kk: Жүктеу

en: Size
kk: Көлем

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған
