SharePoint Integration (1.1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Download
km: ទាញយក

en: Size
km: ទំហំ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: N/A
km: គ្មាន
