SharePoint Integration (1.1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Download
ku: داگرتن

en: Size
ku: قەبارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: N/A
ku: نییە
