SharePoint Integration (1.1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Size
lt: Dydis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: N/A
lt: N/D

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Changed
lt: Pakeista

en: Copy
lt: Kopijuoti
