SharePoint Integration (1.1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Size
lv: Izmērs

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: N/A
lv: N/P

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Changed
lv: Labots

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Copy
lv: Kopēt

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID
