SharePoint Integration (1.1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Download
mn: Татах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн
