SharePoint Integration (1.1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Size
mr: आकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन
